Červenec 2006

Jen mezi řečí...

22. července 2006 v 16:35 Hlouposti kolem
Hrála jsem si ve Photoshopu:) Chvíli bude můj blog zdobit tento obrázek. Zítra odjíždím na týden na Kristest, tak opět nebudu online. Jinak dokončuji další povídku;)

"Už nejsem princezna."

7. července 2006 v 17:09 Drabble
Drabble štafeta se opět hlásí. Tohle je psáno Nancy, která mi dala téma Dracovo první stříhání vlasů. Je to pravá drabble přesně o sto slovech.

"Už nejsem princezna."
Jmenoval se Joel, ale on mu říkal Slizký Joe. Neměl ho rád. Jeho oči píchaly a rty byly příliš úzké. Ukázal na něj prstem, odhalil žluté zuby a začal se smát. Jemu smát.
"Malá princezna se chystá na bál. Musí být večer krásná," dávivý chechtot. "Jestli se neurazí," cosi lovil v kapse, "donesl jsem vaší výsosti sponečku, když je taková parádnice." Růžová s beruškou, padá k zemi. Vztek. Běží pryč, ale slizký řehot ho následuje. Neutichá ani za zavřenými dveřmi. Draco padá. Hloupé vlásky. Nenávidím je. Pryč s nimi.
Dotknul se hladkého povrchu zrcadla. Studilo. Zvedl pohled.

Svrab

5. července 2006 v 5:38 Básně
Mám básničku:) Jmenuje se Svrab a je věnovaná Tomu Janíčkovi. Potichu šeptám, že je to má první básnička, tak buďte něžní. Dneska v noci se Spánek rozhodl, že mě nenavštíví, tak jsem se na něj naštvala a napsala kromně básničky i krátkou povídku pro Blanch. Je na beta - readeru.
Pár dní vlastním photoshop, nový obrázek je celý má práce, mimo hlavní kresby H/D, kterou mám z netu. Když se pozorně podíváte, za Dracem je fotka kluka. Je to právě můj milovaný Tom.
Svrab
Blouzním.
Šrámy na dlaních se otevřely.
A hoří.
Bez plamene.
Stejný žár.
Čti v mé hlavě!
Bolest?
Tam ne,
mezi tím nevysloveným,
křičím tam na tebe, že tě miluju,
tím naším způsobem.
Tím jediným.