Listopad 2006

Jak zvládá Mantisa školní slohovky II a obrázek jako bonus

29. listopadu 2006 v 18:18 Originální tvorba
Když jsem svou práci dokončila, koukla jsem se přes rameno do vedlejšího sešitu. A hned jsem se vysmála spolužákovým dvěma atletickým nohám. Teď se směju tomu, že jsem napsala dvoum. A teď zase, že když jsem to chtěla napsat podruhé, word mi to opravil.
Ale už k pokračování slohu. Tentokrát jsme měli charakterizovat postavu a mně to kupodivu zase uteklo někam daleko. Vlastně je to taková moje kapitolová jednorázovka, protože jsme všichni museli pokračovat s tím, co jsme začali minule.

A tehdy...

27. listopadu 2006 v 21:02 Hlouposti kolem
Nemám tento příspěvek ráda, ale muselo to ze mě. Země. The Earth.

Jak zvládá Mantisa školní slohovky

22. listopadu 2006 v 18:11 Originální tvorba
Ve věži mi hraje mé oblíbené "cd s krávou" (Pink Floyd) a nohy si hřeju v sice úplně odporných tmavě modrých papučích s podivnými bílými kosočtverci, co si hrajou na to, že jsou sametové, ale je v nich teplo. Narozeninová deprese mě sice včera, jako pokaždé, obejmula, ale zbavila jsem se jí relativně rychle. Teď do sebe tlačím Toffifee. Dostala jsem totiž velikánskou bonboniéru se sobem, kde je této čokoládové dobroty čtyřicet pět kousků. Mám co dělat.

Šaškové

1. listopadu 2006 v 20:01 Hlouposti kolem
Kam chodí šaškové,
Co jedí šaškové?
Kde spí šaškové?
Co dělají šaškové,
když už se nikdo,
ale docela nikdo nesměje,
mami?
M. Holub
Nechápu. Nechápu to. Nechápu to, proč mě nemá IE rádo. I Opera i Mozilla mě akceptují, ale nejkomerčnější a bohužel stále i nejpoužívanější prohlížeč ne...