Únor 2007

Máme novou postel

22. února 2007 v 20:42 Hlouposti kolem
Teda není úplně moje, ale budu určitě první, kdo z ní spadne. Je totiž strašně vysoká a z výtahu v sedmém patře nešla vydolovat, tak museli sjet do šestky. Já jsem jen držela výtahové dveře. Přece jsem jemná, éterická dívka.
Jinak jsem dneska v literatuře byla asi pod dávkou. A pokud ne já, tak aspoň moje ruka jo. Neuměla jsem psát. Naštěstí mé vyšně nikdo neviděl. Těším se na zítřek.

Už to není vono

12. února 2007 v 17:17 Hlouposti kolem
Kolem mě se skutečně vyskytuje neviditelné propadliště, které se stává zrádným všem čepicím, je to tak, dámy a pánové, nemožné se stalo skutkem a já včera cestou v autě, kdy jsem zastavila jen jedinkrát, to abych v Delvitě chmátla po solených chipsem, které byly jedinou spásou při zahánění brutalchuti mého přítele, ztratila černou čepici, jež byla sice popsaná nějakou divnou disco kérkou a já ji proto nosila naruby a obráceně, ale byla on něj a už je opět fuč a to nebyl úplněk.
Tak.

Kopretina, aneb jak jsem se ptala sestry

8. února 2007 v 21:52 Hlouposti kolem
"Něco řekni!"
"Aaa."
"Něco řekni, nějaké opravdové slovo."
"Co?"
"Cokoliv."
"Kopretina."
Mám zpátky můj milovaný počítač, tak jsem blogu ušila zbrusu nový kabátek.
(Den Kalupinky je básnička M. Holuba, kupodivu. )

Příště ztratím hlavu

4. února 2007 v 21:03 Drabble
Nestresuju, nestresuju, nestresuju. Pořád sice popadám dech, ale mobil žije. Můj Šimonek ho zachránil z pod bilboardu, kam uletěl z mé bundy. Neřád.
A tady je mé drabble. Moje práce byla jen na české části, proto slovenskou nezveřejním. Jen poděkuju, protože když jsem se ve slovenštině skoro utopila, stala se mým stéblem rodina Janoušků.
Zlatoslav a Zlatovláska. Pro Rebelku, vyzvala mě, dostala jsem pár... Dál je to na vás.

Byly na ní lamy

3. února 2007 v 21:24 Hlouposti kolem
Před spaním vám chci vyprávět pohádku. Nebude vyšperkovaná krásnými obraty a zněla by líp šeptaná do ouška, ale i přesto se do jejích tajemných vod ponořím.
Varování: Je to smutný příběh. Možná tesklivý. Citliví lidé by neměli pokračovat.