Září 2007

Dohoní neznámo myslivce?

30. září 2007 v 20:54
Volně navazující chlapeček. Tentokrát pro Rebelku s tříkolkou. Urbal legends se zatím z mé hlavy nevytřásly. Inspirace byla schovaná v písni Dream of Mirrors od Iron Maiden. ++Tady++ je překlad. Děkuju Eillen za kontrolu.

Rohlík, prosím

25. září 2007 v 19:59
Nestíhám, nevrlá R si chce jít lehnout. Jsem taky částí řetězu a příjmu už jen dvě nabídky slov, tak neváhejte. ;) Tohle drabble patří Lelli, slovo bylo krásné - duha, ale skoro se tam nevešlo. Děkuji T, i když tvrdí, že si to nezaslouží, ale já mám jiný názor.

Předměstí nebe

13. září 2007 v 20:17 Originální tvorba
Předměstí nebe
"Dýchej. Pomalu. Tak je to dobře."
Pozorují. Vnímají. Slídí. Přitisknou se a nepouští. Vidí ji, obklopí, když ji ER líbá. Sahají na ni s každým jeho pohlazením. Ale horkosti, která ji zalyká, se dotýkat nemusí. Tu rády pošlou dál. 'Konečná, Kirsten, vstup do samoty.' Uteče, když ještě může. Než ji to celé sežere.
"Omdlela jsi, bál jsem se."
"Ne, to nic. Je dusno. Jen se mi zatočila hlava."
A ony překážejí.

Prolog - Jedovatá

13. září 2007 v 20:11 Originální tvorba
Nejde mi napsat anotace. Kašlu na jakoukoliv reklamu. Povídku si přečtěte, je to asi to nejlepší, čeho jsem schopná. Originální povídka, inspirovaná parkem v Oslu. Chci ji dát Titany a Rebelce. Jen tak.
Jedovatá
Prolog
"Kde?"
"Podívej se kolem, nepřipomíná ti to nic?"
"To je nemožné."

Znovu

8. září 2007 v 18:00 Originální tvorba
Dokonáno jest. Napsali jsme s Lelli svou první maturitní písemku. Moje mamka nám v zapečetěné obálce schovala témata a my jsme pak měly čtyři hodiny, abychom našly ty pravé slovíčka. Děkuji Lelli za kontrolu a za příjemné odpoledne. :)
(Po prvním přečtení nepochopíte. :) )

Čerstvé zprávy

5. září 2007 v 21:12
Včera jsem usnula při psaní povídky. Fakt:) Ve své posteli na notebooku. :D Od probuzení jsem ji zatím nečetla, ale asi se budu hodně smát. Vzpomínky na ni mám hodně rozmazané, tak mě napadá… Viděli jste Nauku o snech? Když Stefanie telefonuje se Stefanie, tak usne a ještě chvíli jí vypráví, co ve snu vidí.
(Nějak se mi přepampeliškovalo slovo sen :D )
Ale teď to důležité. Celý den jsem malovala. Na stole mi pomalounku vznikla komixová fanfiction povídky ++Osika++, konkrétně ke kapitole Dávná řeka. Jestli jste zmíněnou povídku nečetli, moc vám závidím, protože máte před sebou neuvěřitelný čtenářský zážitek. Tento obrázek mě napadl včera ve sprše, když jsem se v duchu k Osice vrátila. Ale stejně za všechno může Lelli. :)
Je velikánský (A2) a malovaný olejovými pastely. A prohlédnout si ho můžete ++tady++
A stala jsem se deviantem. Můj účet je ++tady++
To je ode mě dneska včechno, těším se do postele, co na tom, že je devět hodin.