Leden 2008

Narušitel

28. ledna 2008 v 22:24
Dneska mi jeden psycho test řekl, že sebe vidím jako pomeranč, semafor a bundu. Nejspíš test neměl svůj den.
Přidávám ff povídku, kterou si pod stromečkem rozbalila Jasmine. (Chtěla bych ještě něco dodat, ale je to zbytečné.)

Oblečená, neoblečená

25. ledna 2008 v 18:21
Je to asi poprvé, co se bojím vložit článek. :D Nevím, jak velké masy lidí se kolem TH stále pohybují. Ale slibuju, že všechny, kdo na mě budou křičet, zavřu do kouzelného vězení, ze kterého není úniku. Abyste věděli. Tůdle.
A já sliby plním. Titany napůl vyhrála mou bleskovku a proto získala Lom.
Dodatek: Spatříte Billa a zkazíte si ideály. (Obsahuje spoiler.)
Dodatek dodatku: Speciální varování patří frutariánům.

A co říkala ta paní?

22. ledna 2008 v 20:47 Hlouposti kolem
Poté, co jsem všechny utopila v tornádu informací o schizofrenii a maniodepresivní psychóze, jsme šli se společenským seminářem na jedinečnou výstavu. Umění dvacátého století. Když nad tím tak přemýšlím, tento zážitek byl takový můj malý faunův labyrit. Překvapil mě přístup pana Průvodce. Představil se a než jsem se stihla rozkoukat, seděla jsem před obrazem (162cm2 křehkosti, Medek) s tužkou v ruce, papírem a dvěmi minutami k tomu na své asociace.
Druhý úkol byl zvláštní. Musela jsem najít na kterémkoliv obraze v sále postavu a napsat o ní pár slov. Na malbě, která se mi líbila (Kompozice, Novak), pan Průvodce žádnou bytost neviděl. XD A pak mě pochválil.
Poslední úkol, který měl rozhodnout, jestli se dostanu do království mého otce, zpočíval v tom, že jsem měla doplnit do díla Myslím na tvoj koniec od Šilleho komixovou bublinou. (Hledala jsem na netu ten obraz, a nenašla. Chtěla jsem zapojit i vás.)
Byla jsem z toho nadšená, taková nádherná a nečekaná zkouška kreativity. Awww.
(Ale stutečně se ze mě stává princezna, řekl mi to dneska Víťa, když si všiml, že voním. :D )
Jo a jestli jde věnovat vzhled, tak ten můj patří Vládě. XD

Musím ještě chytit nějakého hada

20. ledna 2008 v 21:54 Básně
(Všechno to jsou asociace, takže smysl mají, ale neztrácejte čas hledáním.)
Děkuju vám moc za víkend. Byla jsem tak nadšená, že jsem se před odjezdem domů musela projít po dopoledním Brně. Slušně jsem odmítla společnost nesympatického cigána a vyšla na hradby.
(Popsala jsem tajně podloubí.)

A učitel říká, přečtěte svou práci třídě… (RD)

16. ledna 2008 v 17:55 Hlouposti kolem
Smějeme se tomu se Zuzkou pořád a v zápětí drtíme koblihy.
(Znovu uvidím Johna. Awww.)
A podařilo se mi odvrátit katastrofu, která mě nějaký čas žrala. Dnešek pak úplně zazářil a září pořád (momentálně ho doprovází Queen.)
Mému blogu chybí takové ty zábavné věci, tak přináším bleskovku číslo jedna: Jakého pohlaví je bytost na obrázku? :D (Diplomy nebudou, ale stejně můžete hádat. )
Čtu It, takže zřejmě brzy změním vzhled. Bude naproto neklaunovatý a nebalonkový.

Co je to kopno? Já vím.

6. ledna 2008 v 18:09 Fanfiction
Postupně přidám mé tři vánoční dárky. (Vlastně jen dva.) Dneska mi během usínání nad fyzikou vlepil hubana Múzák. Moc se těším, až budu mít trošku času najít slova.
Teď už povídka pro Lelli, psaná v rámci vánočního projektu sosáků. Lupin bez Tonkové a Tonksová bez Lupina. POZOR SPOILERY.

Seselý Vilvestr

1. ledna 2008 v 20:42 Hlouposti kolem
Prý málo píšu. Proto sázím do ztvrdlé hlíny mého blogu článek. (Sázím, sázím salát, má zelený kabát.) Jak se tak dívám z okna, asi ho spálí mráz.